Natūralus dantų šepetėlis - Miswak pagaliukaiUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
1 vnt natūralaus aromato2.00 Euršiuo metu prekės neturime
1 vnt su aromatu2.00 Euršiuo metu prekės neturime
2 vnt3.00 Euršiuo metu prekės neturime


Miswak arba Meswak ar Sewak - tai natūralus dantų šepetėlis. Miswak tai Persinės salvadoros šakelės. Jos turi mineralinių medžiagų ir kitų naudingų priedų, kurie valo dantis ir apsaugo 
dantenas nuo kraujavimo. Taip pat turi valančiųjų medžiagų, kurios sunaikina mikrobus bei bakterijas ir užtikrina gaivumą burnoje. Persinė salvadora yra idealus valiklis, turintis natūralių burnos kvapą atgaivinančių, burną valančių savybių. 
Naudojimas: Jei lazdelė yra sausa, įmerkite jos galą į vandenį 24 valandoms. Reikėtų nepamiršti, kad per ilgas mirkymas vandenyje iš lazdelės pašalina visas naudingas medžiagas ir sumažina gydomąsias savybes, nors mechaninis poveikis dantims išlieka toks pat. Prieš naudojant miswak, galiuką reikia nuplauti vandeniu. Tuomet jį reikia kramtyti, kol lazdelės galas taps panašus į dantų šepetėlio šerelius. Šiuos šerelius kas 24 valandas reikia nukirpti.  Valyti dantis vertikaliais ir horizontaliais judesiais. Valymo judesys turi būti nukreiptas nuo dantenų. Valyti reikia ir skruostų, ir liežuvio paviršius. Elkitės atsargiai, kad nepažeistumėte minkštųjų burnos audinių. Tinkami rezultatai yra pasiekiami po apytiksliai penkių minučių valymo.
 
Kiekviena šakelė yra atskirai supakuota vakuume. Forma ir storis gali skirtis dėl natūralios produkto kilmės. 
 
Siūlome jums šviežias vakuume supakuotas lazdeles. Išbandykite :)
 
Šiuo metu turime lazdelių su mėtų ir limetų (laimo) eteriniais aliejais. 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.