Taškinio masažo kilimėlisUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
1 vnt32.00 Eur
pagalvėlė 25.00 Eur


Kilimėlis padės Jums:

  • Sumažinti nugaros, galvos ir raumenų skausmus;
  • Atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos;
  • Pagerinti miego kokybę;
  • Atsikratyti nemalonaus galūnių šalimo;
  • Sustiprinti imunitetą bei greičiau įveikti peršalimo ligas;
  • Pagerinti medžiagų apykaitą.

Žodis ‚urja‘ (ऊजा􀁛) hindi kalboje reiškia energiją ir būtent tai geriausiai apibūdina mūsų siūlomą taškinio masažo kilimėlį „UrjaMat“. Įsigiję ir pradėję naudoti kilimėlį netruksite pajusti jo naudą Jūsų organizmui. „UrjaMat“ naudojamas labai įvairiai – gulint ant nugaros bei pilvo, vaikštant ant jo ar naudojant kaip pagalvėlę kaklo ir skruostų masažui. Ir tai toli gražu ne visi kilimėlio panaudojimo būdai – kiekvienas žmogus „UrjaMat“ naudoja pagal savo poreikius ir negalavimus.

Pirmąją savaitę kilimėlį siūlome naudoti apie 10 minučių, o pripratus prie taškinio masažo – bent 15-20 minučių per dieną.

Kilimėlio charakteristika

Masažuojančių „gėlyčių“ skaičius: 242

Veikliųjų akupresūros taškų skaičius: 6534

Akupresūros plotas: 40x60 (cm)

Produkto sudėtis:

100 % medvilnė

Viskoelastinis čiužinukas

Polistirolo plastikas

Užtrauktukas

 

Taškinio masažo kilimėlio „UrjaMat“ gamybai naudojamos pačios aukščiausios kokybės medžiagos. Kurdami kilimėlio modelį, atsižvelgėme į visus galimus vartotojo poreikius, todėl „UrjaMat“ ne tik padės atsikratyti negalavimų, bet ir bus itin patogus naudoti. Išskirtinis kilimėlio bruožas – viskoelastinis čiužinukas, kuris padės dar tolygiau paskirstyti veikliuosius akupresūros taškus bei visiškai sumažins galimą diskomfortą.

 

„UrjaMat“ sukurtas remiantis senaisiais rytų medicinos metodais, tačiau yra pritaikytas kiekvienam dvidešimt pirmojo amžiaus žmogui. Pagrindinis taškinio masažo kilimėlio veikimo principas – akupresūra, kurios dėka suaktyvinama žmogaus kraujotaka bei stimuliuojami nerviniai centrai. 

 

„UrjaMat“ rekomenduojame laikyti suvyniojus bei susegus kontaktines juosteles, sausoje ir mažamečiams vaikams nepasiekiamoje vietoje. Taip pat kilimėlį nesunku vežtis į kelionę. Jeigu pritrūksite vietos lagamine, tiesiog išimkite viduje esantį čiužinuką ir „UrjaMat“ naudokite pasidėję ant lovos čiužinio. Norėdami išplauti kilimėlį, atsekite užtrauktuką bei išimkite viduje esanti čiužinuką. Tuomet šiltu vandeniu praplaukite masažuojančias gėlytes bei palikite išdžiūti.

 

Kodėl mūsų kilimėlis išskirtinis:

*Jis gerai prisitaiko prie kūno formų

*Pagamintas Lietuvoje

*Itin smailūs "dantukai"

*Patvarus, aukštos kokybės plastikas, kuris nesusidėvi po kelių metų

 

 


Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.