E.a. Pušų spyglių (Scots Pine)Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
10 ml4.00 Eur


Pinus Sylvestris - Paprastoji pušis

Naudingiausias protiniam, fiziniam ir seksualniam nuovargiui, o kadangi valo aplinką tai nepakeičiamas sergančiojo kambaryje. Stimuliuoja apykaitos procesus ir nervinę sistemą, turi antimikrobinių, antineuralginių, antireumatinių, antiseptinių, antivirusinių, balzamuojančių, dezodoruojančių, diuretinių, atsikosėjimą lengvinančių savybių, atbaido vabzdžius. Valo inkstus ir šlapimtakius, puikiai tinka esant kvėpavimo sistemos ligoms, sinusitui, mažina rumatinius, artritinius, podagros ir raumenų skausmus, gerina cirkuliaciją. Gali sukelti alergines reakcijas, todėl reikia vengti nėštumo metu.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.