Goloka 3Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
Goloka Saffron2.00 Eur
3 atsitiktinai parinkti Goloka pakeliai :)5.00 Eur
Ancient2.00 Eur


Bet kurios 3 smilkalų pakuotės (išskyrus tibetietiškus ir lietuviškus smilkalus) kainuos tik 5 EUR  (patikslintą kainą ir užsakymo sumą matysite užsakymo patvirtinime) .

Populiarausi smilkalai indijoje ir, turbūt, visame pasaulyje yra Nag Champa. Scenos žvaigždės (Bob Dylan, The Black Crowes ir kiti) naudoja šio pavadinimo smilkalus savo pasirodymų metu, jie minimi jų dainose ir net skirti albumai šio pavadinimo smilkalams, kurie suteikia muzikantams įkvėpimą ir tinkamą nuotaiką.

Goloka smilkalai yra visiškai natūralūs, neturi sudėtyje nuodingų medžiagų, todėl suteikia jums saugius ir natūralius pojūčius. Tai unikalus natūralių žolių, gėlių, dervų, aliejų ir miško produktų mišinys. Jis pripildys jūsų gyvenimą taika ir atsidavimu.

  • Goloka Nag Champa smilkalai visada švieži, nes jie pakuojami į vaškinį popierių ne į polietileną.
  • Smilkalų pakuotės yra pagamintos iš perdibtų medžiagų.
  • Dešimtmečiais Goloka smilkalai buvo naudojami religinėse apeigose ir tik nesenai tapo prieinami vakarų visuomenei.

 

1 pakelis - 15 g. Apie 15 lazdelių. 

Įsigydami šiuos smilkalus jūs remiate Akshaya Patra socialinę programą vaikams (nepasiturinčių vaikų nemokamas dienos maitinimas, daugiau www.akshayavastra.orgwww.golokaincense.org)

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.