Ekologiškas Citrinžolės (Lemongrass) et.aliejusUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
10 ml7.00 Eur


Ekologiškas eterinis aliejus tai aliejus išgaunamas iš augalų, kuriuos auginant nenaudojami pesticidai, trašos ir kiti chemikalai. 

Visi mūsų eteriniai aliejai yra kruopščiai atrinkti ir patikrinti dėl kokybės ir grynumo.

Cymbopogon citratus - Tikroji citrinžolė

Turi vabzdžius atbaidntį ir dezodoruojantį poveikį, puikiai tinka “atleto pėdoms”, mažina raumenų skausmus (ypač po sporto), tonizuoja audinius, gerina kraujotaką, naudojamas galvos skausmams, nerviniam išsekimui ir kitoms su stresu sussijusioms problemoms spręsti.

Tinka naudoti išsiplėtusių venų profilaktikai. Stimuliuoja susikoncentravimą. Efektyvus esant virškinimo sutrikimams, peršalus. Sukuria linksmą ir teigiamą atmosferą.  Atbaido vabzdžius.
Nenaudoti nėštumo metu.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.