Rutulinis aromaterapinis mišinys 2Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
Mišinys CHEER UP6.00 Eur
Mišinys DONT WORRY6.00 Eur
Mišinys JUST CHILL6.00 Eur


Grynų eterinių aliejų ir vitamino E mišiniai kuriais galima mėgautis bet kur. Nedidelė kišenėje telpanti pakuotė, patogus rutulinis buteliukas ir eterinių aliejų terpinis poveikis!

Tereikia patepti smilkinius, riešų vidines puses ir sprando viršutinę dalį,  kad pasklistų eteriniai aliejai,  kurie padės atsipalaiduoti ar susikaupti :)

 

Mišinys "Cheer Up" skirtas geresniai nuotaikai ir linksmesnei dienai nes jame yra šaltmėtės, miros ir apelsinų eteriniai aliejai 

Mišinys "Don't Worry" padės nuraminti emocijas. Bergamotės, pelargonijų ir boselijos eteriniai aliejai sumažins jaudulį. 

Mišinys "Just Chill" pagelbės kai reikia atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis, nes jame puikiai dera levandų, rožių ir vetiverijų eteriniai aliejai

 

10 ml 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.