Imperial Gold Needle Yunnan Black teaUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
20 g 4.00 Eur


 

Nuostabi, 2016 metų pavasarinio rinkimo, Ning'Er apylinkėse Simao prefektūroje užauginta juodoji arbata, kuri sužavės savo skoniu. Arbatai surenkami dar neišsiskleidę lapeliai, kurie šiek tiek pavytinami ir tuomet džiovinami, kad išsaugotų savo delikatų skonį ir išvaizdą. Aromatas tirštas ir saldus su šokolado ir salyklo natomis. Kai kurie sako, kad skonis panašus į cukranendrių, bet dauguma pritaria, kad tai visai kitokia juodoji arbata nei esate įpratę.

Rekomenduojama užplikius palaikyti apie 1 minutę ir tuomet ragauti. Plikyti galima 8 kartus kiekvieną kartą išgaunant vis kitą turtingą skonį ir aromatą.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.