Prieskonių mišinys T-PlusUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
35g3.00 Eur


100% natūralus

8 prieskonių mišinys konditerijos gaminiams, arbatai, pienui

Šis mišinys puikiai tinka pyragams, sausainiams ir kitiems saldiesiems patiekalams pagardinti.

Karštas pienas (receptas). Į puodą storesnėmis sienelėmis įpilkite 1 litrą pieno ir pastatykite virti. Įberkite 3 šaukštus cukraus ir 1 šaukštelį T-PLUS masalos. Užvirkite 3 kartus taip, kad pienas neišbėgtų per kraštus. Prieš patiekdami keletą kartų perpilkite iš vieno puodelio į kitą. Ypač tinka su šviežiais bananais.

Norėdami paruošti arbatą, į 1 litrą vandens įberkite 1 šaukštelį T-PLUS masalos. Įpilkite pieno ar pasaldinkite cukrumi - pagal skonį.

Sudėtis: anyžiai, kardamonai, kardamonų sėklos, cinamonai, džiovinti imbierai, juodieji pipirai, gvazdikėliai, žvaigždanyžiai.

 

Indijoje pagamintas produktas. 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.