Prieskonių mišinys Kitchen KingUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
100g4.00 Eur


22 prieskonių mišinys - “Virtuvės karalius”

Ši masala naudojama pagardinti daugeliui patiekalų - sriuboms, padažams, troškiniams, garnyrams, ryžių patiekalams ir kt. Baigiant gaminti patiekalą, įberkite nedidelį kiekį KITCHEN KING masalos. Mėgaukitės autentišku Indijos virtuvės skoniu ir kvapu.

Daržovių troškinys su pomidorais (receptas). 8 didelius pomidorus nuplaukite ir, supjaustę stambiais gabalais, sudėkite į elektrinį maišytuvą. Pamaišę 1 minutę, išimkite pomidorų žieveles (galima pertrinti per sietelį). Puode įkaitinę truputį lydyto sviesto (ar aliejaus), sudėkite pomidorus ir troškinkite 20 minučių. Įberkite 2 šaukštelius KITCHEN KING masalos. Kitame puode išvirkite neluptas bulves, morkas ir stambiai pjaustytus žiedinius kopūstus. Bulves ir morkas nulupkite, visas daržoves supjaustykite kubeliais ir kartu su 1 šaukšteliu druskos bei 1/2 puodelio vandens supilkite į pomidorų troškinį, užvirinkite. Tinka pagardinti žaliaisiais žirneliais, šviežiomis kalendromis ar petražolėmis.

Sudėtis: kalendros, kuminai, čili pipirai, kurkuma, juodieji pipirai, gvazdikėliai, ožragių lapeliai, druska, muškatai, džiovinti imbierai, kardamonų sėklos, cinamonai, laurų lapai, lęšiai, pankoliai, kmynai, garstyčios, česnakų ir svogūnų dribsniai, kardamonai, muškatų kevalų milteliai, kvapioji ferula.

 

Indijoje pagamintas produktas. 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.