Ricinos aliejusUžsakyti:
Ricinos aliejus medicinai ir kaip natūrali palukų ir odos priežiūros priemonė naudojamas nuo neatmenamų laikų. Jame gausu vitamino E ir nepakeičiamų riebalų rūgščių, kurios yra būtinos sveikiems plaukams ir odai. Grynas šalto spaudimo ricinos aliejus yra beskonis ir bekvapis. Jis gali būti labai tirštas ir klampus, todėl dažnai rekomenduojama jį maišyti su kitais aliejais. Jis puikiai tinka ne tik galvos plaukams, bet ir blakstienoms ar antakiams. Ricinos aliejaus savybės:
Kaip naudoti Veido odos gražinimui nedidelį kiekį ricinų aliejaus įmasažuoti pagal veido linijas. Palikti kelioms valandoms aliejaus perteklių ant veido. Po to likutį aliejaus nuvalyti servetėle. Po mėnesio pagerės veido odos spalva, sumažės raukšlės. Šis aliejus gali kimšti poras, todėl reikėtų atlikti veido pilingą. Šis aliejus gali sausinti odą. Dėl to šios procedūros atlikimui galima jį skiesti su kitu baziniu aliejumi. Sausos odos priežiūrai rekomenduojama 10 proc ricinos aliejaus, riebios 30 proc ricinos aliejaus mišinyje. Spuoguotai, inkštiruotai odai siūloma veidą uždengti drėgnu šiltu rankšluosčiu, kad atsivertų poros. Įmasažuoti nedidelį kiekš ricinos aliejaus ir palikti per naktį. Procedūrą kartoti kasdien 1-2 savaites. Jei oda per daug sausėja maišyti su kitais baziniais aliejais jau minėtu santykiu. Paakių odai siūloma pakaitinti šaukštelį karštam vandeny, patepti jį ricinų aliejumi ir kai šaukštelis bus pakankamai geros temperatūros, kad nenudeginti odos, priglausti jį prie paakių odos ir pamasažuoti, likutį švelniai įtrinti pirštų galais. Tai padės sumažinti esamas raukšleles.
Jei slenka plaukai ricinų aliejumi įtrinti galvos odą, pamasažuoti ir palikti kelioms valandoms ar nakčiai. Procedūrą atlikti 2 kartus per savaitę. Plaukų stiprinimui, daryti kaukę plaukams su ricinos ir lengvesnio aliejaus mišiniu, palikti kelioms valandoms ir išplauti. |