Aliejus plaukams VatikaGamintojas: Dabur

Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
150 ml6.00 Eur


 

Malonus plaukų aliejus maitina ir stiprina kiekvieną galvos plaukelį nuo pat šaknų. Jūsų plaukai tampa sveiki ir stulbina savo grožiu.

Sudėtis: amalaki, bibhitaki, charitaki, nimas, gotu kola, chna, karvės pienas, citrina, rozmarinas, kokoso aliejus, trihidrobutilkvinonas.

Naudojimas: nedidelį kiekį aliejaus pirštų galiukais masažuodami įtrinkite į plaukus ir galvos odą (prieš plaunant galvą) ir palikite 1-2 val. Plaukų aliejus atpalaiduos sausą galvos odą, lūžinėjantys plaukai taps minkšti ir lankstūs. Perbraukite plaukus medinėmis šukomis. Vėliau gerai išplaukite pasirinktu VATIKOS šampūnu. Kartokite šį ritualą bent 2 kartus savaitėje.

Kitas būdas: ištrinkę plaukus aliejumi palikite visai nakčiai; tik tada nuplaukite šampūnu. Kai plaukai ypač varginami,  plaukų aliejus veikia kaip patikima apsauga, o masažas paskatina jų augimą.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.