Tailando Dantų pasta RasyanUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
25 g6.00 Eur
4 vnt20.00 Eur


Žolinė dantų pasta Rasyan- ekonomiška , gan kieto pavidalo dantų pasta su gvazdikėlių ekstraktu.

Stipriai mėtiška, todėl labai mėgstama klientų.

Reguliariai naudojant, padeda sumažinti apnašų, kurias sukelia maistas, rūkymas, arbata ir kava, kaupimąsi. Taip pat mažina dantenų kraujavimą, išsaugo sveikus dantis ir dantenas. Mažina dantų jautrumą. 

Naudojimas:  Atsukite hermetišką pakuotę ir nuimkite apsauginę plėvelę. Sausu dantų šepetėliu padarykite keletą švelnių judesių pastos paviršiumi. Šio nedidelio bet matomo, pastos dulkelių kiekio visiškai pakaks nuodugniam Jūsų dantų valymui. Neleiskite dantų pastai esančiai pakuotėje kontaktuoti su vandeniu! Nepamirškite jos sandariai uždaryti po kiekvieno naudojimo. 

Sudėtis: Kalcio karbonatas, Mentolis (Menthol), Gvazdikėlių ekstraktas  (Eugenija Caryophyllus), Kamparas (Camphor), Natrio laureto sulfatas (sodium laureth sulfate). 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.