Masažo aliejus Maha NarayanUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
100 ml9.00 Eur


Tradiciškai naudojamas skaudant sąnariams, nugaros ar galvos skausmui malšinti, artrito ir reumato atvejais. Reguliarus jo vartojimas padeda pagerinti ir palaikyti bendrą sveikatos būklę, skatina sveikimo procesą, stiprina kaulų, sąnarių, raiščių ir raumenų judėjimo funkcijas.

Masažas su MAHANARAYAN aliejumi malšina skausmą, tirpimo pojūtį, uždegimus. Veiksmingai padeda, esant ilgalaikiam lėtiniam skausmui, senatviniams sąnarių pakitimams ir disfunkcijai, raumenų distrofijai ar susilpnėjimui, rytiniams kraujotakos sutrikimams sąnariuose (tirpimo pojūtis).

Naudojimas: prieš naudodami gerai suplakite. Kad aliejus geriau įsigertų, prieš masažuojant galima pašildytu rankšluosčiu ištrinti odą. Masažuodami venkite kontakto su akių sritimi. Jei aliejaus patektų į akis, jas nedelsiant praplaukite švariu vandeniu.

Dėmesio: laikykite vaikams neprieinamoje, vėsioje ir sausoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.

Nebandyta su gyvūnais.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.