Aliejus nosiaiUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
Pukka aliejus 30 ml - šiuo metu neturime15.00 Euršiuo metu prekės neturime
Anu aliejus 10ml 9.00 Euršiuo metu prekės neturime


 

Pukka nosies aliejus yra švelnus, turintis savybę išvalyti visus galvos kanalus. Indijoje nuo seno naudojamas ne tik sinusams išvalyti, bet ir nuo migreninių galvos skausmų, pagerinti atminčiai. 

Naudojimas: ryte arba vakare, atlošę galvą atgal, įlašinkite į kiekvieną nosies landą po 2-3 lašus aliejaus, leiskite nuteketi. Efektui sustiprinti galima ant veido uždėti pašildytą rankšluostį.

 

Anu aliejus nosiai Indijoje vadinamas Anu taila arba anu thailam. Gaminamas šiuo pavadinimu daugelio gamintojų. Paskirtis - nosies, sinusų išvalymui. Yra sakoma, kadšis aliejus gelbsti nuo ankstyvo pražilimo ir sausos odos, ne tik nuo slogos, sinusito bei migreninių galvos skausmų. 

Naudojimas: 1-2 lašai 3 kartus dienoje į kiekvieną nosies landą. 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.