Automobilinis ozonatoriusUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
1 vnt10.00 Euršiuo metu prekės neturime


Ozonatorius išskiria ozoną ir neigiamus jonus, kurie greitai pašalina nemalonius kvapus, sterilizuoja ir valo orą. Anijonai dar vadinami „oro vitaminais“ yra naudingi žmogaus organizmui nes valo kraują gerindami deguonies įsisavinimą, skatina metabolizmą, reguliuoja vidinę sekreciją, mažina įtampą, mažina kosulį, slogą, palengvina atsmos būklę.

Naudojimas: tinka visų 12V automobilių cigarečių pridegimo lizdams. Mėlyna šviesa parodo, kad įrenginys veikia. Tereikia įkišti į lizdą, kad įrenginys veiktų, nieko papildomai jungti nereikia; alternatyvaus įrenginio maitinimo nėra.
Techniniai duomenys:
reikalavimai įtampai: +12V
ozono išskyrimas: 3mg/val
anijonų išskyrimas: 60 milijonų kubiniam CM

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.