Rochester GingerUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
725 ml9.00 Eur


Išskirtinis ir ypatingas gėrimas, kuris patenkins rafinuotą gurmanišką skonį. Imbieras nuo seno garbinamas dėl jo poveikio sveikatai ir gerai savijautai. Ročesterio imbieras yra tarsi kelionė prisiminimų takais – koks turėtų būti imbierinis vynas be jokio alkoholio. Švelnus, švarus ir šiek tiek deginantis, jo skonis neabejotinai įsimins ilgam. Gaminamas laiko patikrintais gamybos metodais, kurie padeda išlaikyti tradicinį pirminį šio gėrimo skonį.

 

Sudedamosios dalys: imbierų užpilas (14%), razinų, raktažolių ir šeivamedžių žiedų užpilai įvairiomis proporcijomis, cukranendrių cukrus, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, dažiklis karamelė, konservantas kalio sorbatas.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.