Himalajų druska smulki

Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
1 kg 3.00 Eur
1 kg Avanti smulki - nebeturime3.00 Eur


Nauja kaina!!!!

 
Smulki druska - kristalų dydis iki 1mm
 
Milijonus metų žemės paviršiaus slėgti druskos kristalai yra tobuliausios geometrinės struktūros. Jie labai dera su mūsų kūno vidine veikla, nes Himalajų druskos kristalai yra beveik identiški elementų, kurie randami žmogaus organizme, rinkiniui: yra 84 mikroelementai iš galimų 92 ir jų santykis toks pats kaip mūsų kraujyje.
Himalajų druska gali būti naudojama pasigaminti mineraliniam vandeniui, tiesiog ištirpinant nedidelį kiekį šaltinio ar išvalyto vandens; ištirpinama karštame vandenyje vonioje – ne tik malonu, bet ir sveika J; sumaišius su eteriniais aliejais, pasigaminti prabangų šveitiklį; taip pat valgiui. Ir bet kuris iš šių druskos naudojimo būdų padeda išlaikyti natūralią kūno pusiausvyrą.
Šiandienos valgomoji druska yra „tuščia“, joje nėra gyvybiškai svarbių elementų, todėl Himalajų druska yra tokia vertinga.
Himalajų druska neapsunkina kūno kaip kitos druskos. Kūnui yra labai sudėtinga pasisavinti per daug šios druskos, nes yra galingos grįžtamojo ryšio grandinės, kurios reguliuoja šį procesą. Todėl ši druska skatina sveiką balansą ir nedidina kraujo spaudimo kaip įpratsa valgomoji druska.
Himalajų druskos kristalų spalva gali būti nuo tamsiai raudonos, rausvos iki visiškai skaidrios.
Daugiau informacijos apie Himalajų druską rasite skyrelyje "Įdomu ir naudinga".
 
Mes siūlome smulkią, rupią, stambiais kristalais Himalajų druską. Taip pat didelius druskos kristalus, dezodorantus, žvakides ir kitus Himalajų druskos produktus.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.