Agni arbatos receptas

Agni galima apibūdinti kaip ugnies elementą, vieną iš penkių kūno elementų. Agni taip pat reiškia virškinamąją ugnį, kuri reguliuoja temperatūrą, yra atsakinga už praryto maisto virškinimą, įsisavinimą ir pavertimą energija ar sąmoningumu.
Agni arbata yra paprastas gėrimas kuris padeda reguliuoti ir stimuliuoti virškinimą, gerindamas visas virškinimo agni funkcijas.

Sudėtis:
1l. vandens
žiupsnelis Cayenne (raudonųjų ankštinių) pipirų
2 saujos maltos imbiero šaknies
2 v.šaukštai mėgiamo saldiklio
1-2 arb. Šaukšteliai rupios druskos.

Paruošimas:
Viską sudėkite į prikaistuvį ir virkite 20min. Nukelkite nuo ugnies ir atvėsinkite keletą minučių. Išspauskite ½ citrinos sultis ir supilkite. Nevirinkite su citrinos sultimis! Gėrimą supilkite į termosą ir mėgaukitės visą dieną.

<< grįžti prie straipsnių <<

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.