E.a. Pipirmėtės (Peppermint)Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
10 ml Pipirmėtės et.al.5.00 Eur
10 ml Šaltmėtės et.al.4.00 Eur
10 ml Dirvinės mėtos et.al.3.00 Eur


Pipirmėtės (Mentha piperita)  et. aliejus senovės Romoje ir Graikijoje buvo vartojamas beveik kiekvienam susirgimui gydyti. Aktyvina smegenų veiklą, grynina mintis. Tinka valyti orą per gripo epidemijas. Labai gaivinantis, tinka saunoje. Malšina dantų (lašinti ant skaudamo danties), galvos, sąnarių skausmus. Pasižymi antiseptiniu, raminančiu, prakaitavimą skatinančiu poveikiu. Stimulioja nervų sistemą. Mažina karščiavimą ir jautrumą oro pokyčiams.
Nenaudoti nėštumo metu.
 
Tokiomis pat savybėmis pasižymi ir šaltmėtės (Spearmint- Mentha Spicata) bei dirvinės mėtos (Cornmint - Mentha Arvensis) eteriniai aliejai. Daug žmonių renkasi ne tokio intensyvaus kvapo šaltmėtę.
Dirvinė mėta yra pigesnis pipirmėtės variantas, nes šis eterinis aliejus yra dementolizuotas, kad įgautų skystą formą. Nors mentolio jame yra gerokai daugiau nei pipirmėtės et.aliejuje, tačiau holistinio gydymo šalininkai jo vengia būtent dėl šio proceso. 

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.